Workshop: Nachtfotografie
Ga met ons op pad door Veenendaal en leer hoe je de mooiste foto’s schiet in het ‘donker’.
Wat ga je doen?
Tijdens deze workshop gaan we, zoals de titel al doet vermoeden, fotograferen in het donker. Dit lijkt misschien onmogelijk, maar is bijzonder leuk en kan tot verrassende resultaten leiden.
Tijdens een korte theoretische introductie vertelt docent Aryan over de vaardigheden en kennis die je nodig hebt om goeie foto’s in het donker te maken. Onderwerpen als iso-waarden, belichting en het gebruik van een statief zullen de revue passeren.
Vervolgens gaan we op pad in Veenendaal om mooie kiekjes te schieten met het weinige licht dat beschikbaar is.
Deze workshop is geschikt voor de meer geoefende fotograaf.
Praktisch
Datum en tijd: woensdag 29 oktober van 19.00 - 22.00 uur.
Kosten: €34, inclusief een kopje koffie/thee.
Voor wie: Deze workshop is geschikt voor de meer geoefende fotograaf.
Meenemen: digitale spiegelreflex-, systeem- of hybride camera of compact camera met ruime instelmogelijkheden, statief, bescherming tegen regen, extra accu, zaklamp en warme kleding (mochten de temperaturen tegenvallen).